השכרת Mercedes-Benz GLE

למי מתאים לשכור מרצדס-בנץ גי אל אי? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מרצדס-בנץ גי אל אי? מרצדס-בנץ גי אל אי הוא רכב פנאי שטח פרימיום בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים למרצדס-בנץ גי אל אי? רכבים דומים כוללים בין היתר את קאדילק XT6 שברולט טראוורס GMC יוקון XL קיה קרניבל לנד רובר דיסקברי מרצדס-בנץ גי אל סי ניסאן קווסט טויוטה לנד קרוזר.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-825 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-130 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 550 ליטר, כ-275 פחות מבמרצדס-בנץ גי אל אי. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס-בנץ גי אל סי.

לחברת מרצדס-בנץ הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mercedes-Benz GLC, זהו רכב פנאי שטח פרימיום. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mercedes-Benz SLC Cabrio, זהו רכב ספורט יוקרה.

מהי קבוצת הרכב של מרצדס-בנץ גי אל אי?

מרצדס-בנץ גי אל אי הוא רכב בקבוצת פנאי שטח פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו LFAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מרצדס-בנץ גי אל אי?

נפח תא המטען של מרצדס-בנץ גי אל אי הוא כ-825 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-130 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור מרצדס-בנץ גי אל אי?

הכי זול שראינו היה 0 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מרצדס-בנץ גי אל אי?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם מרצדס-בנץ גי אל אי?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו ML.

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:07