מידע על השכרת רכב Mercedes-Benz C Class Estate

למי מתאים לשכור מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן? מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן הוא רכב סטיישן פרימיום בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות גדולות או משפחה בת חמש נפשות עם מזוודות ועגלה/טיולון. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור והמון מקום אחסון בתא המטען. איזה רכבים דומים למרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן? רכבים דומים כוללים בין היתר את ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן) וולוו V90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-490 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PWAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת מרצדס-בנץ הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mercedes-Benz C Class, זהו רכב פרימיום. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mercedes-Benz CLA Shooting Brake, זהו רכב סטיישן סטנדרט עילית.

מהי קבוצת הרכב של מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן?

מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן הוא רכב בקבוצת סטיישן פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PWAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן?

נפח תא המטען של מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן הוא כ-490 ליטר.

כמה עולה לשכור מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן?

הכי זול שראינו היה 199 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן?

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:54:54.961+03:00