מידע על השכרת רכב Mazda 6 Estate

למי מתאים לשכור מאזדה 6 סטיישן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מאזדה 6 סטיישן? מאזדה 6 סטיישן הוא רכב סטיישן סטנדרט בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות גדולות או משפחה בת חמש נפשות עם מזוודות ועגלה/טיולון. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור והמון מקום אחסון בתא המטען. איזה רכבים דומים למאזדה 6 סטיישן? רכבים דומים כוללים בין היתר את פורד מונדיאו סטיישן יונדאי i40 סטיישן אופל אינסיגניה סטיישן פיג'ו 508 סטיישן סקודה סופרב סטיישן סקודה סופרב סטיישן טויוטה אוונסיס סטיישן פולקסווגן פאסאט סטיישן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-522 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SWAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

לחברת מאזדה היפנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mazda 6, זהו רכב סטנדרט. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mazda CX-9, זהו רכב פנאי שטח סטנדרט.

מהי קבוצת הרכב של מאזדה 6 סטיישן?

מאזדה 6 סטיישן הוא רכב בקבוצת סטיישן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SWAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מאזדה 6 סטיישן?

נפח תא המטען של מאזדה 6 סטיישן הוא כ-522 ליטר.

כמה עולה לשכור מאזדה 6 סטיישן?

הכי זול שראינו היה 76 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מאזדה 6 סטיישן?

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:44:58.066+03:00