השכרת Maserati Levante

למי מתאים לשכור מזראטי לבנטה? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מזראטי לבנטה? מזראטי לבנטה הוא רכב פנאי שטח יוקרה בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים למזראטי לבנטה? רכבים דומים כוללים בין היתר את שברולט סאבורבן לנד רובר ריינג' רובר מרצדס-בנץ גי אל אס.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-580 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת מזראטי האיטלקית(במקור וכיום חלק מחברת סטלנטיס ההולנדית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Maserati Quattroporte, זהו רכב יוקרה. זהו הרכב הגדול ביותר של מזראטי שניתן לשכור.

מהי קבוצת הרכב של מזראטי לבנטה?

מזראטי לבנטה הוא רכב בקבוצת פנאי שטח יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו LDAR,LCAR,PDAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מזראטי לבנטה?

נפח תא המטען של מזראטי לבנטה הוא כ-580 ליטר.

כמה עולה לשכור מזראטי לבנטה?

הכי זול שראינו היה 0 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מזראטי לבנטה?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:06