השכרת Land Rover Range Rover

למי מתאים לשכור לנד רובר ריינג' רובר? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור לנד רובר ריינג' רובר? לנד רובר ריינג' רובר הוא רכב פנאי שטח יוקרה בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים ללנד רובר ריינג' רובר? רכבים דומים כוללים בין היתר את שברולט סאבורבן מזראטי לבנטה מרצדס-בנץ גי אל אס.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-818 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-312 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 580 ליטר, כ-238 פחות מבלנד רובר ריינג' רובר. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מזראטי לבנטה.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת לנד רובר הבריטית(במקור וכיום חלק מחברת טאטא ההודית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Land Rover Discovery, זהו רכב פנאי שטח פרימיום. זהו הרכב הגדול ביותר של לנד רובר שניתן לשכור.

מהי קבוצת הרכב של לנד רובר ריינג' רובר?

לנד רובר ריינג' רובר הוא רכב בקבוצת פנאי שטח יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו PFAR,JFAR,FGAR,LGAR,PGAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של לנד רובר ריינג' רובר?

נפח תא המטען של לנד רובר ריינג' רובר הוא כ-818 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-312 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור לנד רובר ריינג' רובר?

הכי זול שראינו היה 0 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור לנד רובר ריינג' רובר?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם לנד רובר ריינג' רובר?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו ריינג רובר.

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:06