השכרת Land Rover Discovery

למי מתאים לשכור לנד רובר דיסקברי? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור לנד רובר דיסקברי? לנד רובר דיסקברי הוא רכב פנאי שטח פרימיום בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים ללנד רובר דיסקברי? רכבים דומים כוללים בין היתר את קאדילק XT6 שברולט טראוורס GMC יוקון XL קיה קרניבל מרצדס-בנץ גי אל סי מרצדס-בנץ גי אל אי ניסאן קווסט טויוטה לנד קרוזר.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1100 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-220 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 550 ליטר, כ-550 פחות מבלנד רובר דיסקברי. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס-בנץ גי אל סי.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת לנד רובר הבריטית(במקור וכיום חלק מחברת טאטא ההודית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Land Rover Evoque, זהו רכב פנאי שטח קומפקטי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Land Rover Range Rover, זהו רכב פנאי שטח יוקרה.

מהי קבוצת הרכב של לנד רובר דיסקברי?

לנד רובר דיסקברי הוא רכב בקבוצת פנאי שטח פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FGAR,FFAR,FVAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של לנד רובר דיסקברי?

נפח תא המטען של לנד רובר דיסקברי הוא כ-1100 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-220 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור לנד רובר דיסקברי?

הכי זול שראינו היה 139 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור לנד רובר דיסקברי?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:06