מידע על השכרת רכב Kia Picanto

למי מתאים לשכור קיה פיקנטו? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור קיה פיקנטו? קיה פיקנטו הוא רכב מיני בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם מזוודה ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם תיקים קטנים. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולנסיעות קצרות באופן כללי. איזה רכבים דומים לקיה פיקנטו? רכבים דומים כוללים בין היתר את ב.מ.וו i3 שברולט ספארק סיטרואן C1 סיטרואן C-Zero פיאט 500 יונדאי i10 ניסאן פיקסו אופל אדם אופל קארל פיג'ו 108 סיאט מי סקודה סיטיגו סמארט פורפור סוזוקי אלטו (סלריו) טויוטה אייגו טויוטה אייגו X פולקסווגן אפ!.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-255 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Mini / MCAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 129 ליטר, כ-126 פחות מבקיה פיקנטו. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם ניסאן פיקסו.

לחברת קיה הדרום קוריאנית(במקור וכיום חלק מחברת יונדאי הדרום קוריאנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. זהו הרכב הקטן ביותר של קיה שניתן לשכור. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Kia Rio, זהו רכב אקונומי.

מהי קבוצת הרכב של קיה פיקנטו?

קיה פיקנטו הוא רכב בקבוצת מיני / Mini. קוד הקבוצה הוא לרוב MCAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של קיה פיקנטו?

נפח תא המטען של קיה פיקנטו הוא כ-255 ליטר.

כמה עולה לשכור קיה פיקנטו?

הכי זול שראינו היה 11 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור קיה פיקנטו?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:49:53.012+03:00