מידע על השכרת רכב Kia Optima

למי מתאים לשכור קיה אופטימה? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור קיה אופטימה? קיה אופטימה הוא רכב גדול בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לקיה אופטימה? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A4 ב.מ.וו סדרה 3 יונדאי סונטה יגואר אקס אי.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ- ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Full Size / FDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

לחברת קיה הדרום קוריאנית(במקור וכיום חלק מחברת יונדאי הדרום קוריאנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Kia Stonic, זהו רכב פנאי שטח בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Kia Optima Sportswagon, זהו רכב סטיישן גדול.

מהי קבוצת הרכב של קיה אופטימה?

קיה אופטימה הוא רכב בקבוצת גדול / Full Size. קוד הקבוצה הוא לרוב FDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו SDAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של קיה אופטימה?

נפח תא המטען של קיה אופטימה הוא כ- ליטר.

עודכן לאחרונה ב: