השכרת Jeep Cherokee

למי מתאים לשכור ג'יפ צ'ירוקי? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ג'יפ צ'ירוקי? ג'יפ צ'ירוקי הוא רכב פנאי שטח סטנדרט בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לג'יפ צ'ירוקי? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי Q8 ב.מ.וו X5 פורד אדג' מאזדה CX-9 מיצובישי פאג'רו ניסאן רוג ניסאן אקס טרייל ניסאן פרונטיר (נווארה) פיג'ו 5008 פולקסווגן טיגואן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-591 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 520 ליטר, כ-71 פחות מבג'יפ צ'ירוקי. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פולקסווגן טיגואן.

לחברת ג'יפ האמריקנית(במקור וכיום חלק מחברת פיאט-קרייזלר האיטלקית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Jeep Wrangler, זהו רכב פנאי שטח גדול. זהו הרכב הגדול ביותר של ג'יפ שניתן לשכור.

מהי קבוצת הרכב של ג'יפ צ'ירוקי?

ג'יפ צ'ירוקי הוא רכב בקבוצת פנאי שטח סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ג'יפ צ'ירוקי?

נפח תא המטען של ג'יפ צ'ירוקי הוא כ-591 ליטר.

כמה עולה לשכור ג'יפ צ'ירוקי?

הכי זול שראינו היה 0 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור ג'יפ צ'ירוקי?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם ג'יפ צ'ירוקי?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו צירוקי.

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:05