מידע על השכרת רכב Jaguar XE

למי מתאים לשכור יגואר אקס אי? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור יגואר אקס אי? יגואר אקס אי הוא רכב גדול שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים ליגואר אקס אי? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A4 ב.מ.וו סדרה 3 יונדאי סונטה קיה אופטימה.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ- ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Full Size / FDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

לחברת יגואר הבריטית(במקור וכיום חלק מחברת טאטא ההודית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. זהו הרכב הקטן ביותר של יגואר שניתן לשכור. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Jaguar F-Pace, זהו רכב פנאי שטח גדול.

מהי קבוצת הרכב של יגואר אקס אי?

יגואר אקס אי הוא רכב בקבוצת גדול / Full Size. קוד הקבוצה הוא לרוב FDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של יגואר אקס אי?

נפח תא המטען של יגואר אקס אי הוא כ- ליטר.

כמה עולה לשכור יגואר אקס אי?

הכי זול שראינו היה 267 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור יגואר אקס אי?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 2022-01-15T01:26:29.412+03:00