מידע על השכרת רכב Hyundai i40 Estate

למי מתאים לשכור יונדאי i40 סטיישן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור יונדאי i40 סטיישן? יונדאי i40 סטיישן הוא רכב סטיישן סטנדרט בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות גדולות או משפחה בת חמש נפשות עם מזוודות ועגלה/טיולון. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור והמון מקום אחסון בתא המטען. איזה רכבים דומים ליונדאי i40 סטיישן? רכבים דומים כוללים בין היתר את פורד מונדיאו סטיישן מאזדה 6 סטיישן אופל אינסיגניה סטיישן פיג'ו 508 סטיישן סקודה סופרב סטיישן סקודה סופרב סטיישן טויוטה אוונסיס סטיישן פולקסווגן פאסאט סטיישן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-553 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SWAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 522 ליטר, כ-31 פחות מביונדאי i40 סטיישן. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מאזדה 6 סטיישן.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת יונדאי הדרום קוריאנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Hyundai i40, זהו רכב סטנדרט. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Hyundai Santa Fe, זהו רכב וואן בינוני.

מהי קבוצת הרכב של יונדאי i40 סטיישן?

יונדאי i40 סטיישן הוא רכב בקבוצת סטיישן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SWAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FWAR,IWAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של יונדאי i40 סטיישן?

נפח תא המטען של יונדאי i40 סטיישן הוא כ-553 ליטר.

באילו שמות נוספים ידוע הדגם יונדאי i40 סטיישן?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו i40 tourer.

עודכן לאחרונה ב: 2022-09-26T10:33:56.846+03:00