מידע על השכרת רכב Ford Tourneo Custom

למי מתאים לשכור פורד טורנאו קאסטום? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פורד טורנאו קאסטום? פורד טורנאו קאסטום הוא רכב וואן פרימיום בעל 6,9 מקומות ישיבה שמתאים למשפחה גדולה או קבוצת חברים שרוצים להתרווח ולהנות מרמת האבזור הטובה ביותר. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לפורד טורנאו קאסטום? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XL פורד טורנאו קאסטום יונדאי H1 (איימקס) מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו) ארוך אופל זאפירה לייף (ארוך).

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-2674 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-1447 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PVMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 851 ליטר, כ-1823 פחות מבפורד טורנאו קאסטום. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם יונדאי H1 (איימקס).

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פורד האמריקנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Ford Galaxy, זהו רכב וואן גדול. זהו הרכב הגדול ביותר של פורד שניתן לשכור.

מהי קבוצת הרכב של פורד טורנאו קאסטום?

פורד טורנאו קאסטום הוא רכב בקבוצת וואן פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PVMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FMVR,SVMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פורד טורנאו קאסטום?

נפח תא המטען של פורד טורנאו קאסטום הוא כ-2674 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-1447 ליטר בלבד.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00