מידע על השכרת רכב Ford Tourneo Connect

למי מתאים לשכור פורד טורנאו קונקט? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פורד טורנאו קונקט? פורד טורנאו קונקט הוא רכב וואן סטנדרט בעל 2,3,4,5,6,7 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה אנשים (עדיף שהנוסעים מאחור יהיו קטנים/ילדים) וללא מקום לציוד (מכיוון ששני המושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לפורד טורנאו קונקט? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פיאט סקודו ניסאן סרנה אופל קומבו לייף XL אופל ויוארו סטנדרט (L1) סאנגיונג רודיוס פולקסווגן קאדי מקסי וולוו XC90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-708 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-100 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SVMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 680 ליטר, כ-28 פחות מבפורד טורנאו קונקט. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם וולוו XC90.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פורד האמריקנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Ford Grand C-Max, זהו רכב וואן בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Ford S-Max, זהו רכב וואן גדול.

מהי קבוצת הרכב של פורד טורנאו קונקט?

פורד טורנאו קונקט הוא רכב בקבוצת וואן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SVMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פורד טורנאו קונקט?

נפח תא המטען של פורד טורנאו קונקט הוא כ-708 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-100 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור פורד טורנאו קונקט?

הכי זול שראינו היה 73 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור פורד טורנאו קונקט?

באילו שמות נוספים ידוע הדגם פורד טורנאו קונקט?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו tourneo torneo.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T21:55:27.300+03:00