מידע על השכרת רכב Ford Focus Estate

למי מתאים לשכור פורד פוקוס סטיישן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פורד פוקוס סטיישן? פורד פוקוס סטיישן הוא רכב סטיישן קומפקטי בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם ציוד מלא, למשפחה עם שני ילדים או לארבעה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, טיולי ארוכים כאשר צריך יותר מקום לכבודה. איזה רכבים דומים לפורד פוקוס סטיישן? רכבים דומים כוללים בין היתר את פיאט טיפו סטיישן פורד פוקוס סטיישן אופל אסטרה סטיישן טויוטה אוריס סטיישן פולקסווגן גולף סטיישן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-575 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Compact / CWMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 507 ליטר, כ-68 פחות מבפורד פוקוס סטיישן. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם טויוטה אוריס סטיישן.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פורד האמריקנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Ford Focus, זהו רכב קומפקטי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Ford C-MAX, זהו רכב בינוני.

מהי קבוצת הרכב של פורד פוקוס סטיישן?

פורד פוקוס סטיישן הוא רכב בקבוצת סטיישן קומפקטי / Compact. קוד הקבוצה הוא לרוב CWMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פורד פוקוס סטיישן?

נפח תא המטען של פורד פוקוס סטיישן הוא כ-575 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00