מידע על השכרת רכב Ford Explorer

למי מתאים לשכור פורד אקספלורר? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פורד אקספלורר? פורד אקספלורר הוא רכב פנאי שטח סטנדרט עילית בעל 4,6 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לפורד אקספלורר? רכבים דומים כוללים בין היתר את אינפיניטי QX60 סובארו אסנט פולקסווגן אטלס.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1360 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-510 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard Elite / RFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 1160 ליטר, כ-200 פחות מבפורד אקספלורר. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם אינפיניטי QX60.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פורד האמריקנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Ford Edge, זהו רכב פנאי שטח סטנדרט. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Ford Grand C-Max, זהו רכב וואן בינוני.

מהי קבוצת הרכב של פורד אקספלורר?

פורד אקספלורר הוא רכב בקבוצת פנאי שטח סטנדרט עילית / Standard Elite. קוד הקבוצה הוא לרוב RFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו SFAR,FFAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פורד אקספלורר?

נפח תא המטען של פורד אקספלורר הוא כ-1360 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-510 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור פורד אקספלורר?

הכי זול שראינו היה 275 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור פורד אקספלורר?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T20:25:35.055+03:00