מידע על השכרת רכב Fiat Talento

למי מתאים לשכור פיאט טאלנטו? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פיאט טאלנטו? פיאט טאלנטו הוא רכב וואן יוקרה בעל 6,9 מקומות ישיבה שמתאים למשפחה גדולה או קבוצת חברים שרוצים להתרווח ולהנות מרמת האבזור הטובה ביותר. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לפיאט טאלנטו? רכבים דומים כוללים בין היתר את מרצדס-בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו) אקסטרא ארוך מרצדס-בנץ ספרינטר אופל ויוארו ארוך (L2).

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-2500 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-100 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LVAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 1600 ליטר, כ-900 פחות מבפיאט טאלנטו. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס-בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו) אקסטרא ארוך.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פיאט האיטלקית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Fiat Ducato, זהו רכב וואן גדול. זהו הרכב הגדול ביותר של פיאט שניתן לשכור.

מהי קבוצת הרכב של פיאט טאלנטו?

פיאט טאלנטו הוא רכב בקבוצת וואן יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LVAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FVMR,SVMR,PVMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פיאט טאלנטו?

נפח תא המטען של פיאט טאלנטו הוא כ-2500 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-100 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור פיאט טאלנטו?

הכי זול שראינו היה 8 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור פיאט טאלנטו?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:49:04.896+03:00