מידע על השכרת רכב Fiat Scudo

למי מתאים לשכור פיאט סקודו? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פיאט סקודו? פיאט סקודו הוא רכב וואן סטנדרט בעל 2,3,6,9 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה אנשים (עדיף שהנוסעים מאחור יהיו קטנים/ילדים) וללא מקום לציוד (מכיוון ששני המושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. הדגם מגיע במספר תצורות מה שעלול להטעות בזמן ההשכרה. הדגם הגדול ביותר מאפשר הושבה של 9 אנשים ואילו הדגם הקטן מאפשר הושבה של 6 בלבד. בתצורת רכב מטען יהיו 2-3 מושבים בלבד בשורת הנהג. איזה רכבים דומים לפיאט סקודו? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פורד טורנאו קונקט ניסאן סרנה אופל קומבו לייף XL אופל ויוארו סטנדרט (L1) סאנגיונג רודיוס פולקסווגן קאדי מקסי וולוו XC90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-2200 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-310 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SVMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 680 ליטר, כ-1520 פחות מבפיאט סקודו. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם וולוו XC90.

לחברת פיאט האיטלקית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Fiat Doblo, זהו רכב וואן קומפקטי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Fiat Ducato, זהו רכב וואן גדול.

מהי קבוצת הרכב של פיאט סקודו?

פיאט סקודו הוא רכב בקבוצת וואן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SVMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FVMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פיאט סקודו?

נפח תא המטען של פיאט סקודו הוא כ-2200 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-310 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור פיאט סקודו?

הכי זול שראינו היה 137 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור פיאט סקודו?

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:49:04.301+03:00