השכרת Fiat Panda Cross

למי מתאים לשכור פיאט פנדה קרוס? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פיאט פנדה קרוס? פיאט פנדה קרוס הוא רכב פנאי שטח אקונומי בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לזוג צעיר עם מעט ציוד, משפחה עם שני ילדים ומזוודות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולנסיעות קצרות באופן כללי. איזה רכבים דומים לפיאט פנדה קרוס? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן C4 קקטוס יונדאי וניו יונדאי באיון קיה סול סוזוקי איגניס טויוטה יאריס קרוס.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-255 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Economy / EFMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פיאט האיטלקית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Fiat Panda, זהו רכב אקונומי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Fiat 500L, זהו רכב קומפקטי.

מהי קבוצת הרכב של פיאט פנדה קרוס?

פיאט פנדה קרוס הוא רכב בקבוצת פנאי שטח אקונומי / Economy. קוד הקבוצה הוא לרוב EFMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פיאט פנדה קרוס?

נפח תא המטען של פיאט פנדה קרוס הוא כ-255 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:04