מידע על השכרת רכב Fiat Ducato

למי מתאים לשכור פיאט דוקטו? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פיאט דוקטו? פיאט דוקטו הוא רכב וואן גדול בעל 9 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה מבוגרים עם ציוד קל (מכיוון שהמושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לפיאט דוקטו? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פיאט דוקטו פורד אס-מקס פורד גלקסי מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו) פולקסווגן שרן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1200 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Full Size / FVMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 610 ליטר, כ-590 פחות מבפיאט דוקטו. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו).

לחברת פיאט האיטלקית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Fiat Tipo Estate, זהו רכב סטיישן קומפקטי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Fiat Talento, זהו רכב וואן יוקרה.

מהי קבוצת הרכב של פיאט דוקטו?

פיאט דוקטו הוא רכב בקבוצת וואן גדול / Full Size. קוד הקבוצה הוא לרוב FVMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פיאט דוקטו?

נפח תא המטען של פיאט דוקטו הוא כ-1200 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00