מידע על השכרת רכב Dacia Sandero Stepway

למי מתאים לשכור דאצ'יה סנדרו סטפווי? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור דאצ'יה סנדרו סטפווי? דאצ'יה סנדרו סטפווי הוא רכב פנאי שטח קומפקטי בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם ציוד מלא, למשפחה עם שני ילדים או לארבעה מבוגרים עם מזוודות קטנות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית או לטיולי משפחה בסגנון כוכב כאשר המזוודות נשארות במלון. איזה רכבים דומים לדאצ'יה סנדרו סטפווי? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי Q2 סיטרואן C3 איירקרוס דאצ'יה סנדרו סטפווי פיאט 500X פורד אקוספורט יונדאי קונה ניסאן ג'וק אופל מוקה סוזוקי ג'ימני טויוטה C-HR.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-320 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Compact / CFMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 85 ליטר, כ-235 פחות מבדאצ'יה סנדרו סטפווי. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם סוזוקי ג'ימני.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת דאצ'יה הרומנית(במקור וכיום חלק מחברת רנו הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Dacia Logan MCV Stepway, זהו רכב סטיישן אקונומי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Dacia Duster, זהו רכב פנאי שטח בינוני.

מהי קבוצת הרכב של דאצ'יה סנדרו סטפווי?

דאצ'יה סנדרו סטפווי הוא רכב בקבוצת פנאי שטח קומפקטי / Compact. קוד הקבוצה הוא לרוב CFMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של דאצ'יה סנדרו סטפווי?

נפח תא המטען של דאצ'יה סנדרו סטפווי הוא כ-320 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00