מידע על השכרת רכב Citroen SpaceTourer XS

למי מתאים לשכור סיטרואן ספייס טורר XS? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סיטרואן ספייס טורר XS? סיטרואן ספייס טורר XS הוא רכב וואן גדול בעל 5,8 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה מבוגרים עם ציוד קל (מכיוון שהמושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לסיטרואן ספייס טורר XS? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פיאט דוקטו פורד אס-מקס פורד גלקסי מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו) פולקסווגן שרן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1633 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-280 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Full Size / FVAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 610 ליטר, כ-1023 פחות מבסיטרואן ספייס טורר XS. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו).

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת סיטרואן הצרפתית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Citroen C5 Aircross, זהו רכב פנאי שטח גדול. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Citroen SpaceTourer M, זהו רכב וואן סטנדרט.

מהי קבוצת הרכב של סיטרואן ספייס טורר XS?

סיטרואן ספייס טורר XS הוא רכב בקבוצת וואן גדול / Full Size. קוד הקבוצה הוא לרוב FVAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סיטרואן ספייס טורר XS?

נפח תא המטען של סיטרואן ספייס טורר XS הוא כ-1633 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-280 ליטר בלבד.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00