מידע על השכרת רכב Citroen C5 Aircross

למי מתאים לשכור סיטרואן C5 איירקרוס? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סיטרואן C5 איירקרוס? סיטרואן C5 איירקרוס הוא רכב פנאי שטח גדול בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, טיולי משפחה ארוכים עם כבודה או לטיולי משפחה בסגנון כוכב כאשר הציוד נשאר במלון. איזה רכבים דומים לסיטרואן C5 איירקרוס? רכבים דומים כוללים בין היתר את ב.מ.וו X3 ב.מ.וו X4 ב.מ.וו X6 פורד אסקייפ פורד אקספדישן יגואר אף פייס קיה סורנטו מיצובישי קטאנה פיג'ו 5008 סקודה קודיאק פולקסווגן טיגואן וולוו XC60.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-720 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-580 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Full Size / FFMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 483 ליטר, כ-237 פחות מבסיטרואן C5 איירקרוס. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם וולוו XC60.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת סיטרואן הצרפתית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Citroen C3 Aircross, זהו רכב פנאי שטח קומפקטי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Citroen SpaceTourer XS, זהו רכב וואן סטנדרט.

מהי קבוצת הרכב של סיטרואן C5 איירקרוס?

סיטרואן C5 איירקרוס הוא רכב בקבוצת פנאי שטח גדול / Full Size. קוד הקבוצה הוא לרוב FFMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סיטרואן C5 איירקרוס?

נפח תא המטען של סיטרואן C5 איירקרוס הוא כ-720 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-580 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור סיטרואן C5 איירקרוס?

הכי זול שראינו היה 193 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור סיטרואן C5 איירקרוס?

עודכן לאחרונה ב: 2022-06-28T14:29:35.954+03:00