מידע על השכרת רכב Citroen C4 Grand Picasso SpaceTourer

למי מתאים לשכור סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר? סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר הוא רכב וואן בינוני בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם שלושה ילדים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה אנשים (עדיף שהנוסעים מאחור יהיו קטנים/ילדים) וללא מקום לציוד (מכיוון ששני המושבים הנוספים מבטלים את תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לסיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר? רכבים דומים כוללים בין היתר את ב.מ.וו סדרה 2 גראן טורר שברולט אורלנדו דאצ'יה דוקר דאצ'יה ג'וגר דאצ'יה לודג'י פורד גרנד סי-מקס יונדאי סנטה פה קיה קרנס מאזדה 5 מרצדס-בנץ סיטאן ניסאן Evalia ניסאן אן וי 200 ניסאן אקס טרייל 7 מושבים אופל קומבו לייף אופל זאפירה פיג'ו ריפטר רנו סניק רנו גרנד סניק רנו אספייס סיאט אלהמברה טויוטה ורסו פולקסווגן טוראן פולקסווגן טוארג 7 מושבים פולקסווגן קאדי.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-630 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-165 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Intermediate / IVAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 426 ליטר, כ-204 פחות מבסיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מאזדה 5.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת סיטרואן הצרפתית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Citroen C4 Picasso SpaceTourer, זהו רכב סטיישן בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Citroen C5 Aircross, זהו רכב פנאי שטח גדול.

מהי קבוצת הרכב של סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר?

סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר הוא רכב בקבוצת וואן בינוני / Intermediate. קוד הקבוצה הוא לרוב IVAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר?

נפח תא המטען של סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר הוא כ-630 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-165 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר?

הכי זול שראינו היה 128 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר?

באילו שמות נוספים ידוע הדגם סיטרואן C4 גראנד פיקאסו ספייס טורר?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו c4 grand picasso C4 Grand C4 Grand Space Tourer C4 Grand SpaceTourer Picasso 5+2 Pax.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T21:57:02.499+03:00