מידע על השכרת רכב Citroen Berlingo

למי מתאים לשכור סיטרואן ברלינגו? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סיטרואן ברלינגו? סיטרואן ברלינגו הוא רכב וואן קומפקטי בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם ציוד מלא, למשפחה עם שני ילדים או לארבעה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, טיולי משפחה ארוכים עם כבודה או לטיולי משפחה בסגנון כוכב כאשר הציוד נשאר במלון. איזה רכבים דומים לסיטרואן ברלינגו? רכבים דומים כוללים בין היתר את פיאט דובלו פורד טורנאו קונקט ניסאן טאון סטאר טויוטה פרואייס סיטי.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-675 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Compact / CVAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 597 ליטר, כ-78 פחות מבסיטרואן ברלינגו. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם טויוטה פרואייס סיטי.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת סיטרואן הצרפתית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Citroen C3 Aircross, זהו רכב פנאי שטח קומפקטי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Citroen C4 Picasso SpaceTourer, זהו רכב סטיישן בינוני.

מהי קבוצת הרכב של סיטרואן ברלינגו?

סיטרואן ברלינגו הוא רכב בקבוצת וואן קומפקטי / Compact. קוד הקבוצה הוא לרוב CVAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו CMAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סיטרואן ברלינגו?

נפח תא המטען של סיטרואן ברלינגו הוא כ-675 ליטר.

כמה עולה לשכור סיטרואן ברלינגו?

הכי זול שראינו היה 84 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור סיטרואן ברלינגו?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:19:00.992+03:00