השכרת Chevrolet Suburban

למי מתאים לשכור שברולט סאבורבן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור שברולט סאבורבן? שברולט סאבורבן הוא רכב פנאי שטח יוקרה בעל 4,7 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לשברולט סאבורבן? רכבים דומים כוללים בין היתר את לנד רובר ריינג' רובר מזראטי לבנטה מרצדס-בנץ גי אל אס.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-2500 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-1200 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 580 ליטר, כ-1920 פחות מבשברולט סאבורבן. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מזראטי לבנטה.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת שברולט האמריקנית(במקור וכיום חלק מחברת ג'נרל מוטורס האמריקנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Chevrolet Traverse, זהו רכב פנאי שטח פרימיום. זהו הרכב הגדול ביותר של שברולט שניתן לשכור.

מהי קבוצת הרכב של שברולט סאבורבן?

שברולט סאבורבן הוא רכב בקבוצת פנאי שטח יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו PVAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של שברולט סאבורבן?

נפח תא המטען של שברולט סאבורבן הוא כ-2500 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-1200 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור שברולט סאבורבן?

הכי זול שראינו היה 64 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור שברולט סאבורבן?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:03