השכרת Cadillac XT6

למי מתאים לשכור קאדילק XT6? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור קאדילק XT6? קאדילק XT6 הוא רכב פנאי שטח פרימיום בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לקאדילק XT6? רכבים דומים כוללים בין היתר את שברולט טראוורס GMC יוקון XL קיה קרניבל לנד רובר דיסקברי מרצדס-בנץ גי אל סי מרצדס-בנץ גי אל אי ניסאן קווסט טויוטה לנד קרוזר.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1220 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-360 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 550 ליטר, כ-670 פחות מבקאדילק XT6. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס-בנץ גי אל סי.

לחברת קאדילק האמריקנית(במקור וכיום חלק מחברת ג'נרל מוטורס האמריקנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Cadillac CT6, זהו רכב יוקרה. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Cadillac XTS, זהו רכב יוקרה.

מהי קבוצת הרכב של קאדילק XT6?

קאדילק XT6 הוא רכב בקבוצת פנאי שטח פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של קאדילק XT6?

נפח תא המטען של קאדילק XT6 הוא כ-1220 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-360 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור קאדילק XT6?

הכי זול שראינו היה 29 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור קאדילק XT6?

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:03