מידע על השכרת רכב BMW 5 Series Touring

למי מתאים לשכור ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן)? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן)? ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן) הוא רכב סטיישן פרימיום בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות גדולות או משפחה בת חמש נפשות עם מזוודות ועגלה/טיולון. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור והמון מקום אחסון בתא המטען. איזה רכבים דומים לב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן)? רכבים דומים כוללים בין היתר את מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן וולוו V90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-570 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PWAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 490 ליטר, כ-80 פחות מבב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן). זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ב.מ.וו הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא BMW 8 Series Cabrio, זהו רכב יוקרה. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא BMW 2 Series Gran Tourer, זהו רכב וואן בינוני.

מהי קבוצת הרכב של ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן)?

ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן) הוא רכב בקבוצת סטיישן פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PWAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן)?

נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן) הוא כ-570 ליטר.

כמה עולה לשכור ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן)?

הכי זול שראינו היה 62 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן)?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן)?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו 5 estate 5 series estate.

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:50:03.172+03:00