מידע על השכרת רכב BMW 3 Series

למי מתאים לשכור ב.מ.וו סדרה 3? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ב.מ.וו סדרה 3? ב.מ.וו סדרה 3 הוא רכב גדול בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לב.מ.וו סדרה 3? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A4 שברולט אימפלה יגואר אקס אי קיה אופטימה ניסאן אלטימה טויוטה קאמרי.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-480 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Full Size / FDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 410 ליטר, כ-70 פחות מבב.מ.וו סדרה 3. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם יגואר אקס אי.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ב.מ.וו הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא BMW 2 Series Active Tourer, זהו רכב סטנדרט. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא BMW X3, זהו רכב פנאי שטח גדול.

מהי קבוצת הרכב של ב.מ.וו סדרה 3?

ב.מ.וו סדרה 3 הוא רכב בקבוצת גדול / Full Size. קוד הקבוצה הוא לרוב FDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו SDMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 3?

נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 3 הוא כ-480 ליטר.

כמה עולה לשכור ב.מ.וו סדרה 3?

הכי זול שראינו היה 92 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור ב.מ.וו סדרה 3?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם ב.מ.וו סדרה 3?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו 3.

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:56:29.560+03:00