מידע על השכרת רכב Audi Q2

למי מתאים לשכור אאודי Q2? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור אאודי Q2? אאודי Q2 הוא רכב פנאי שטח קומפקטי בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם ציוד מלא, למשפחה עם שני ילדים או לארבעה מבוגרים עם מזוודות קטנות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית או לטיולי משפחה בסגנון כוכב כאשר המזוודות נשארות במלון. איזה רכבים דומים לאאודי Q2? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי Q2 סיטרואן C3 איירקרוס דאצ'יה סנדרו סטפווי פיאט 500X פורד אקוספורט יונדאי קונה מיצובישי איי אס איקס ניסאן ג'וק אופל מוקה סוזוקי ג'ימני טויוטה C-HR.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-405 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Compact / CFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 85 ליטר, כ-320 פחות מבאאודי Q2. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם סוזוקי ג'ימני.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת אאודי הגרמנית(במקור וכיום חלק מחברת פולקסווגן הגרמנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Audi A3, זהו רכב בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Audi A4, זהו רכב גדול.

מהי קבוצת הרכב של אאודי Q2?

אאודי Q2 הוא רכב בקבוצת פנאי שטח קומפקטי / Compact. קוד הקבוצה הוא לרוב CFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו JFAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של אאודי Q2?

נפח תא המטען של אאודי Q2 הוא כ-405 ליטר.

כמה עולה לשכור אאודי Q2?

הכי זול שראינו היה 111 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור אאודי Q2?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:
 • טורקיה
   • נמל התעופה הבינלאומי איסטנבול
    • אבק קאר רנטאלס
 • יוון
 • סרביה
   • נמל התעופה בלגרד ניקולה טסלה
    • יורופקאר

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00