השכרת רכב בטיווט - השוואת מחירים וטיפים

שאלות נפוצות וטיפים שיעזרו לכם להשיג מחיר זול להשכרת רכב בטיווט

בחרו את היעד שלכם

מדריכי השכרת רכב

נמל התעופה טיווט

השכרת רכב בטיווט

חיפוש קל בין 31 חברות השכרה בטיווט, עם ביטול בחינם, הצעות זולות עם ביטוח בסיסי וחבילות עם ביטוח מלא ובלי כאב ראש. מנוע החיפוש החדש שלנו הכי מהיר וידידותי ואפילו כולל שירות התראה על ירידות מחירים!
השכרת רכב בטיווט מומלצת בכדי להגיע ליעדים שונים בסביבת טיווט וברחבי מונטנגרו.
אם אתם מתכננים לשהות מספר ימים בטיווט, מומלץ לברר לגבי אפשרויות החניה העומדות בפניכם. כדאי לברר האם במקום הלינה שלכם יש חניה הכלולה במחיר בחינם או בתשלום וכן לברר את אפשרויות החניה הציבוריות (חניה ברחוב) או במגרשי חניה.

מאמרים

פוסטים, מאמרים וסיפורי דרך על טיולים עם רכב שכור המתחילים בטיווט

פורסם ע"י שיר ים פסקה בבלוג Check in Out
שיר משתפת במסלול טיול מעגלי בן שבוע עם רכב שכור וכוללת גם המלצות וטיפים לגבי השכרת הרכב ונהיגה בכבישי מונטנגרו. הטיול מתחיל בהשכרת הרכב בשדה התעופה של טיווט ועובר בבודווה, פודגוריצה, אגם שקודר, קולאשין, טארה, זבליאק ויעדים נוספים. הכתבה עשירה בתמונות ואפילו שני סרטונים שמסכמים את הטיול.
פורסם ע"י צבי סובעי באתר לטייל בעולם
השכרת הרכב נעשית בשדה התעופה של פודגוריצה ואילו בסוף הטיול מחזירים את הרכב בשדה התעופה של טיווט, כך שאין צורך לחזור בשנית במקומות שכבר עברו בהם. המסלול של צבי עובר בשמורות טבע רבות ומפרט עלויות וטיפים לגבי אטרקציות שונות לאורך המסלול כמו ראפטינג ואומגה בקניון טארה.
יש לך מאמר שווה לטיול עם רכב שכור? נשמח לקבל לינקים למאמרים, מדריכים וכתבות על טיולים עם רכב שכור בסביבה ונפרסם אותם. שלחו למייל editorial@paapmpaapm.com.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בטיווט?

האם כדאי לשכור מחברה מקומית או מותג בינלאומי?
התשובה שלנו היא חד משמעית - חייבים לבדוק את הסניף הרלוונטי. אתם מכירים את זה ששכרתם מחברה מוכרת בטיול האחרון שלכם והיה נפלא? זה לא אומר שהסניף שלהם בטיווט יספק לכם את אותה החוויה. למה? כי כמעט באופן מוחלט - המותגים הבינלאומיים לא מופעלים ומוחזקים ע"י חברה אחת בינלאומית ולכן אין רמה אחידה לכל הסניפים בעולם של אותו המותג. המותגים הגדולים עובדים בשיטה של זכיינות מקומית. כלומר בכל מדינה, המותג מופעל ע"י חברת השכרה מקומית ולכן רמת השירות והרכבים שקיבלתם במדינה אחרת לא תהיה זהה למה שתקבלו במונטנגרו. יותר מזה - בסופו של דבר הנציג שיקבל אתכם הוא זה שיקבע את טיב השירות שתקבלו ולכן גם בין סניפים שונים של אותה החברה במונטנגרו או אפילו בין נציגים שונים באותו הסניף - החוויה יכולה להיות שונה מאוד. לכן, ההמלצה שלנו היא לא לסמוך על מותג מסוים שהיה לכם ניסיון מוצלח איתו בעבר (ולהיפך - לא לפסול מותג) אלא לבדוק את הביקורות על הסניף הספציפי ממנו אתם מתכוונים לשכור את הרכב. תוכלו למצוא ביקורות וציונים על כל הסניפים בטיווט בעמודי ההשכרה שלנו על השכרת רכב בנמל התעופה טיווט. לקריאה נוספת מומלץ לקרוא את המאמר שלנו על מותגי חברות ההשכרה.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות בטיווט

בטיווט פועלות מגוון חברות השכרה כך שתמיד מומלץ להשוות ולבדוק את מגוון הרכבים, הדילים והמיקומים בהם נמצאים הסניפים השונים. לא פחות חשוב לבדוק את חוות הדעת על הסניף ממנו אתם שוכרים - בסופו של דבר, גם אם מדובר על אותה החברה, בכל סניף עובדים אנשים אחרים ורמת השירות שלהם שונה.

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 17:50