השכרת רכב בבוסטון - השוואת מחירים וטיפים

הצעות מכל חברות ההשכרה בבוסטון - כולל טיפים ושאלות נפוצות להשיג מחיר זול

בחרו את היעד שלכם

מדריכי השכרת רכב

נמל התעופה לוגן

השכרת רכב בבוסטון

חיפוש קל בין 12 חברות השכרה בבוסטון, עם ביטול בחינם, הצעות זולות עם ביטוח בסיסי וחבילות עם ביטוח מלא ובלי כאב ראש. מנוע החיפוש החדש שלנו הכי מהיר וידידותי ואפילו כולל שירות התראה על ירידות מחירים!
השכרת רכב בבוסטון מומלצת בכדי להגיע ליעדים שונים בסביבת בוסטון, במדינת מסצ'וסטס וברחבי ארה"ב.
אם אתם מתכננים לשהות מספר ימים בבוסטון, מומלץ לברר לגבי אפשרויות החניה העומדות בפניכם. כדאי לברר האם במקום הלינה שלכם יש חניה הכלולה במחיר בחינם או בתשלום וכן לברר את אפשרויות החניה הציבוריות (חניה ברחוב) או במגרשי חניה.

מאמרים

פוסטים, מאמרים וסיפורי דרך על טיולים עם רכב שכור המתחילים בבוסטון

פורסם ע"י ערן ברימן בבלוג The Laughing Traveller
ערן כותב על טיול בפארק אכדיה, כאשר יוצאים עם רכב שכור מבוסטון (מסצ'וסטס) צפונה אל הפארק הממוקם במדינת מיין הסמוכה. הפוסט עשיר בתמונות מרהיבות של שמורת אכדיה (כולל צפיה בזריחה מהר קדילק) וגם של מטעמים ממסעדות שונות: אוכלים ב-Red's Eats, לוגמים בירה בפיצריית When Pig's' Fly ומקנחים ב-Geddy's (פעמיים!)
פורסם ע"י אושרה קמחי באתר 'על המזוודות'
היער הלאומי "ההרים הלבנים" בניו המפשייר הוא אזור טיול מקסים הכולל מסלולי הליכה בין נחלים ומפלים, נסיעה בכביש נוף מהממים, תצפיות מפסגות ההרים והרבה ירוק בעיניים. את ההרים הלבנים אפשר לשלב בתוך מסלול טיול גדול יותר בניו אינגלנד, או לנסוע לשם במיוחד (שעתיים וחצי נסיעה מבוסטון).
פורסם ע"י מיכל שחם באתר מסע אחר
בפוסט מושקע הכולל תמונות טבע מעוררות חשק, מיכל מפרטת את היצע הטבע שיש לניו אינגלנד להציע וכוללת מסלול מוצע בעקבות השלכת. בין היתר מוזכרים: עמק מרימק, אגם ויניפסוקי, אגם אקו, מצוק קנון, הפארק הלאומי פרנוקיה נוטש, תצפית אינטרוואל, הר וושינגטון ועוד...
פורסם ע"י דינקה באתר סיפור דרך
הפוסט מפרט מסלול מניו יורק לורמונט ולניוהמפשייר דרך מיין ובוסטון ובחזרה. הפוסט עשיר בתמונות ובמסלולי הליכה בטבע בשמורת גרין מאונטיינס, הר מנספילד, ההרים הלבנים, אגם אקו לייק, הר קנון ועוד...
יש לך מאמר שווה לטיול עם רכב שכור? נשמח לקבל לינקים למאמרים, מדריכים וכתבות על טיולים עם רכב שכור בסביבה ונפרסם אותם. שלחו למייל editorial@paapmpaapm.com.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בבוסטון?

האם כדאי לשכור מחברה מקומית או מותג בינלאומי?
התשובה שלנו היא חד משמעית - חייבים לבדוק את הסניף הרלוונטי. אתם מכירים את זה ששכרתם מחברה מוכרת בטיול האחרון שלכם והיה נפלא? זה לא אומר שהסניף שלהם בבוסטון יספק לכם את אותה החוויה. למה? כי כמעט באופן מוחלט - המותגים הבינלאומיים לא מופעלים ומוחזקים ע"י חברה אחת בינלאומית ולכן אין רמה אחידה לכל הסניפים בעולם של אותו המותג. המותגים הגדולים עובדים בשיטה של זכיינות מקומית. כלומר בכל מדינה, המותג מופעל ע"י חברת השכרה מקומית ולכן רמת השירות והרכבים שקיבלתם במדינה אחרת לא תהיה זהה למה שתקבלו בארה"ב. יותר מזה - בסופו של דבר הנציג שיקבל אתכם הוא זה שיקבע את טיב השירות שתקבלו ולכן גם בין סניפים שונים של אותה החברה בארה"ב או אפילו בין נציגים שונים באותו הסניף - החוויה יכולה להיות שונה מאוד. לכן, ההמלצה שלנו היא לא לסמוך על מותג מסוים שהיה לכם ניסיון מוצלח איתו בעבר (ולהיפך - לא לפסול מותג) אלא לבדוק את הביקורות על הסניף הספציפי ממנו אתם מתכוונים לשכור את הרכב. תוכלו למצוא ביקורות וציונים על כל הסניפים בבוסטון בעמודי ההשכרה שלנו על השכרת רכב בנמל התעופה לוגן. לקריאה נוספת מומלץ לקרוא את המאמר שלנו על מותגי חברות ההשכרה.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות בבוסטון

בבוסטון פועלות מגוון חברות השכרה כך שתמיד מומלץ להשוות ולבדוק את מגוון הרכבים, הדילים והמיקומים בהם נמצאים הסניפים השונים. לא פחות חשוב לבדוק את חוות הדעת על הסניף ממנו אתם שוכרים - בסופו של דבר, גם אם מדובר על אותה החברה, בכל סניף עובדים אנשים אחרים ורמת השירות שלהם שונה.

עודכן לאחרונה ב: 31 בינואר 2024 בשעה 13:58