השכרת רכב בז'נבה - השוואת מחירים וטיפים

שאלות נפוצות וטיפים שיעזרו לכם להשיג מחיר זול להשכרת רכב בז'נבה

בחרו את היעד שלכם

מדריכי השכרת רכב

נמל התעופה ז'נבה

השכרת רכב בז'נבה

חיפוש קל בין 13 חברות השכרה בז'נבה, עם ביטול בחינם, הצעות זולות עם ביטוח בסיסי וחבילות עם ביטוח מלא ובלי כאב ראש. מנוע החיפוש החדש שלנו הכי מהיר וידידותי ואפילו כולל שירות התראה על ירידות מחירים!
השכרת רכב בז'נבה מומלצת בכדי להגיע ליעדים שונים בסביבת ז'נבה וברחבי שוויץ.
אם אתם מתכננים לשהות מספר ימים בז'נבה, מומלץ לברר לגבי אפשרויות החניה העומדות בפניכם. כדאי לברר האם במקום הלינה שלכם יש חניה הכלולה במחיר בחינם או בתשלום וכן לברר את אפשרויות החניה הציבוריות (חניה ברחוב) או במגרשי חניה.

1. משרד האומות המאוחדות בז'נבה

משרד האו"ם בז'נבה הוא מרכז דיפלומטי בינלאומי וסמל לשיתוף פעולה גלובלי. הוא מציע סיורים מודרכים שבהם תוכלו ללמוד על עבודת האו"ם ולחקור את אולמות הכינוסים והתערוכות המרשימים שלו. אמנם הביקור עשוי להתאים יותר למבוגרים, אך לילדים גדולים יותר עשוי להיות מרתק לראות היכן מתקבלות החלטות גלובליות.

אפשרויות חניה

יש מתקני חניה זמינים ליד משרד האו"ם בז'נבה. חניון Palais des Nations ממוקם במרחק הליכה ומציע חניה נוחה למבקרים. מומלץ להשתמש במתקן חניה זה בשל קרבתו לאטרקציה וקלות הגישה.

2. פארק אסטריקס

פארק אסטריקס הוא פארק שעשועים הממוקם ליד פריז, צרפת, המבוסס על סדרת הקומיקס הצרפתית הפופולרית, אסטריקס. הפארק מציע מגוון של טרמפים, מופעים ואטרקציות, כולם נושאים סביב הדמויות הגאליות האהובות. עם שילוב של רכבות הרים מרתקות, בידור חי וטיולי מים, פארק אסטריקס מספק יום מלא כיף לכל המשפחה.

אפשרויות חניה

לפארק אסטריקס יש אזורי חניה ייעודיים הזמינים למבקרים. הפארק מציע אפשרויות חנייה רגילות וחניה VIP. בעוד שחניית ה-VIP מספקת קרבה רבה יותר לכניסה, אזור החניה הרגיל הוא יותר חסכוני. מומלץ לבחור באפשרות החניה הרגילה לפתרון חסכוני מבלי להתפשר על הנוחות.

3. מוזיאון התחבורה השוויצרי

מוזיאון התחבורה השוויצרי בלוצרן הוא מוזיאון מרתק המציג את ההיסטוריה של התחבורה בשוויץ. הוא כולל תערוכות אינטראקטיביות, כלי רכב עתיקים וסימולציות המאפשרות למבקרים לחוות אמצעי תחבורה שונים. במוזיאון יש גם אזור ייעודי לילדים, בו הם יכולים ללמוד ולשחק עם פעילויות מעשית.

אפשרויות חניה

למוזיאון התחבורה השוויצרי יש מגרש חניה משלו זמין למבקרים. אזור החניה של המוזיאון מספק גישה נוחה לאטרקציה, ומאפשר ביקור ללא טרחה. מומלץ לנצל את מגרש החניה של המוזיאון בשל קרבתו וקלות החניה שלו.

4. Château de Chillon

שאטו דה שילון הוא מבצר מימי הביניים הממוקם על חופי אגם ז'נבה בשוויץ. זוהי אחת הטירות המתויירות ביותר במדינה ומציעה הצצה להיסטוריה של ימי הביניים עם הארכיטקטורה השמורה היטב והמיקום הנופי שלה. ילדים יכולים ליהנות מסיקור החדרים השונים, המגדלים והחצרות של הטירה, המספקים חוויה סוחפת.

אפשרויות חניה

Château de Chillon יש מגרש חניה משלה זמין למבקרים. אזור החניה של הטירה מספק גישה נוחה לאטרקציה, ויש מספיק מקום לחנייה. מומלץ להשתמש במגרש החניה של הטירה בשל קרבתה וקלות הגישה לשאטו דה שיון.

5. אירופה-פארק

אירופה-פארק, הממוקם ברוסט, גרמניה, הוא אחד מפארקי השעשועים הגדולים באירופה. הוא כולל מגוון רחב של טרמפים ואטרקציות, כולל רכבות הרים, מתקני מים ומופעים חיים. הפארק מחולק לאזורי נושא המייצגים מדינות שונות באירופה, ומספקים חוויה ייחודית וסוחפת. ישנן אטרקציות רבות המתאימות לילדים צעירים ומבוגרים כאחד.

אפשרויות חניה

אירופה-פארק מציע מספר אפשרויות חניה למבקרים. לפארק אזור חניה גדול משלו עם מקומות חניה ייעודיים. ישנם אזורי חניה סטנדרטיים ו-VIP זמינים. חניה סטנדרטית משתלמת יותר, בעוד שחניה VIP מציעה קרבה רבה יותר לכניסה לפארק. מומלץ לבחור באופציית החניה הסטנדרטית, שכן היא מספקת איזון בין מחיר לנוחות מבלי לפגוע בנגישות.

6. Jet d'Eau

Jet d'Eau הוא ציון דרך מפורסם בז'נבה, שוויץ, ואחת ממזרקות המים הגבוהות בעולם. המזרקה יורה מים עד לגובה של 140 מטר, ויוצרת מחזה מרהיב. ילדים יכולים ליהנות מצפייה בתצוגת המים המרשימה ולחוש את הערפל המרענן מהמזרקה. זהו מקום מצוין להזדמנות צילום משפחתית.

אפשרויות חניה

יש אפשרויות חניה זמינות ליד Jet d'Eau. המבקרים יכולים למצוא חניונים ציבוריים וחניונים באזורים שמסביב. מומלץ להשתמש במתקני החניה הממוקמים ליד Rive Droite או Quai Gustave-Ador, שכן הם נמצאים בקרבת Jet d'Eau. אזורי חניה אלו מציעים גישה נוחה לאטרקציה ומספקים איזון טוב בין תמחור ונוחות.

7. מוזיאון פאטק פיליפ

מוזיאון פטק פיליפ בז'נבה מוקדש לאמנות השעונים ומציג אוסף עצום של שעונים לאורך ההיסטוריה. המוזיאון מציג שעונים מורכבים, שעוני כיס וחפצים הורולוגיים אחרים. בעוד שילדים צעירים יותר עשויים שלא להעריך עד הסוף את המשמעות ההיסטורית, ילדים גדולים יותר עם עניין במכניקה והיסטוריה עשויים למצוא את המוזיאון מסקרן.

אפשרויות חניה

יש חניה זמינה ליד מוזיאון פאטק פיליפ. המבקרים יכולים להשתמש בחניונים הממוקמים במרכז העיר, כגון Parking du Seujet או Parking de Mont-Blanc. אפשרויות חניה אלו מספקות גישה נוחה למוזיאון ונמצאות בסמיכות לאטרקציות נוספות. מומלץ לבחור ב-Parking du Seujet בשל התמחור והנוחות שלו.

8. CERN

CERN (הארגון האירופי למחקר גרעיני) הוא מרכז מחקר מדעי בעל שם הממוקם ליד ז'נבה. הוא מפורסם במאיץ החלקיקים שלו, מאיץ ההדרונים הגדול (LHC). בעוד שהביקורים במתקנים התת-קרקעיים מוגבלים, CERN מציעה סיורים מודרכים במרכז התערוכות שלה, שבו המבקרים יכולים ללמוד על פיזיקת החלקיקים ועל המחקר החדשני שנערך במתקן.

אפשרויות חניה

CERN מספקת מתקני חניה למבקרים. ישנם אזורי חניה ייעודיים זמינים ליד מרכז התערוכות CERN. מומלץ לנצל את מקומות החניה שמספקת CERN לגישה נוחה למרכז התערוכות.

9. עולמו של צ'פלין

עולמו של צ'פלין, הממוקם בקורסייר-סור-וווי, שוויץ, הוא מוזיאון המוקדש לחייו ולפועלו של יוצר הסרט האגדי, צ'רלי צ'פלין. המוזיאון שוכן במעונו הקודם של צ'פלין, מנואר דה באן, ומציג את סרטיו האיקוניים, חפציו האישיים והתפאורות. ילדים יכולים ליהנות מתערוכות אינטראקטיביות ולחקור את האחוזה והגנים היפים המקיפים את המוזיאון.

אפשרויות חניה

העולם של צ'פלין מציע מגרש חניה משלו למבקרים. מתחם החניה של המוזיאון מספק גישה נוחה לאטרקציה, ויש מספיק מקום לחנייה. מומלץ להשתמש בחניון של המוזיאון בשל קרבתו וקלות הגישה שלו לעולמו של צ'פלין.

10. פארק הרפתקאות La Grange-aux-Ormes

פארק הרפתקאות La Grange-aux-Ormes, הממוקם בשמפרי, שוויץ, הוא פארק הרפתקאות חיצוני המציע מגוון פעילויות מרגשות לכל המשפחה. הפארק כולל קווי רוכסן, מסלולי חבלים, קירות טיפוס ועוד אתגרים שואבי אדרנלין בסביבה טבעית יפה. ילדים יכולים ליהנות מניווט דרך מכשולים בצמרות העצים ולחוות את ההתרגשות של הרפתקאות בחוץ.

אפשרויות חניה

פארק ההרפתקאות La Grange-aux-Ormes מספק חניה למבקרים. ישנו אזור חניה ייעודי ליד הכניסה לפארק, המבטיח גישה נוחה לפעילויות ההרפתקאות.

מאמרים

פוסטים, מאמרים וסיפורי דרך על טיולים עם רכב שכור המתחילים בז'נבה

יש לך מאמר שווה לטיול עם רכב שכור? נשמח לקבל לינקים למאמרים, מדריכים וכתבות על טיולים עם רכב שכור בסביבה ונפרסם אותם. שלחו למייל editorial@paapmpaapm.com.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בז'נבה?

האם כדאי לשכור מחברה מקומית או מותג בינלאומי?
התשובה שלנו היא חד משמעית - חייבים לבדוק את הסניף הרלוונטי. אתם מכירים את זה ששכרתם מחברה מוכרת בטיול האחרון שלכם והיה נפלא? זה לא אומר שהסניף שלהם בז'נבה יספק לכם את אותה החוויה. למה? כי כמעט באופן מוחלט - המותגים הבינלאומיים לא מופעלים ומוחזקים ע"י חברה אחת בינלאומית ולכן אין רמה אחידה לכל הסניפים בעולם של אותו המותג. המותגים הגדולים עובדים בשיטה של זכיינות מקומית. כלומר בכל מדינה, המותג מופעל ע"י חברת השכרה מקומית ולכן רמת השירות והרכבים שקיבלתם במדינה אחרת לא תהיה זהה למה שתקבלו בשוויץ. יותר מזה - בסופו של דבר הנציג שיקבל אתכם הוא זה שיקבע את טיב השירות שתקבלו ולכן גם בין סניפים שונים של אותה החברה בשוויץ או אפילו בין נציגים שונים באותו הסניף - החוויה יכולה להיות שונה מאוד. לכן, ההמלצה שלנו היא לא לסמוך על מותג מסוים שהיה לכם ניסיון מוצלח איתו בעבר (ולהיפך - לא לפסול מותג) אלא לבדוק את הביקורות על הסניף הספציפי ממנו אתם מתכוונים לשכור את הרכב. תוכלו למצוא ביקורות וציונים על כל הסניפים בז'נבה בעמודי ההשכרה שלנו על השכרת רכב בנמל התעופה ז'נבה. לקריאה נוספת מומלץ לקרוא את המאמר שלנו על מותגי חברות ההשכרה.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות בז'נבה

בז'נבה פועלות מגוון חברות השכרה כך שתמיד מומלץ להשוות ולבדוק את מגוון הרכבים, הדילים והמיקומים בהם נמצאים הסניפים השונים. לא פחות חשוב לבדוק את חוות הדעת על הסניף ממנו אתם שוכרים - בסופו של דבר, גם אם מדובר על אותה החברה, בכל סניף עובדים אנשים אחרים ורמת השירות שלהם שונה.

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 17:51