השכרת רכב במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל

מידע עדכני על חברות ההשכרה במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל - המלצות, אזהרות, שאלות נפוצות, טיפים ומנוע ייחודי - השוואת מחירים להשכרת רכב עם דילים לישראלים

מידע כללי השכרת רכב במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל

השכרה בשדה התעופה אידיאלית למי שרוצה להתחיל בטיול בסביבת מאהה וברחבי האי בכלל, מיד לאחר הנחיתה. חשוב לעבור על הטיפים בהמשך ולקבל דגשים לגבי השכרת רכב במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל. אם תחילת הטיול אינה דורשת רכב (למשל שהייה של מספר ימים במאהה טרם התחלת הנסיעות), כדאי לשקול ולדחות את תחילת ההשכרה, להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים ובכך לחסוך את ימי ההשכרה בהם לרכב לא יהיה שימוש ואת הצורך במציאת חניה.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?

לעולם אל תזמינו את הרכב לשעת הנחיתה הצפויה
למה? כי הרוב המוחלט של חברות ההשכרה פועלות בשיטה של גרייס פיריוד (Grace Period) לאיסוף הרכב. זה אומר שבד"כ ישמרו לכם את הרכב לשעתיים לכל היותר (ולעיתים אף פחות מכך). כן, גם אם שילמתם מראש על הרכב והזמנתם אותו לשעה 10:00 בבוקר, כנראה שאם תגיעו ב-13:00 בצהריים תגלו שאין רכב, מסרו אותו למישהו אחר, או שההזמנה שלכם בוטלה (ויחולו עליכם דמי ביטול - No Show אשר עלולים להיות בגובה דמי ההשכרה המלאים). לכן מומלץ להזמין את הרכב לכשעה - שעה וחצי לאחר שעת הנחיתה הצפויה. זה קודם כל ייתן לכם מרווח תמרון אם הטיסה מתעכבת למשל או אם יש תורים ארוכים בביקורת הגבולות, בהמתנה לכבודה ואף בהגעה לדלפק חברת ההשכרה שעלול להיות במקום מרוחק. כמובן שאם תגיעו שעה לפני הזמן, אף אחד לא יעכב אתכם כך שתקבלו את הרכב ללא בעיה. אם בכל זאת התעכבתם באופן לא צפוי, נסו ליצור קשר טלפוני או בכתב עם הסניף - פרטי יצירת הקשר יופיעו בשובר ההשכרה שלכם. לחילופין, נסו ליצור קשר עם סוכן הנסיעות או האתר ממנו הזמנתם את הרכב ובקשו שיעדכנו את שעת האיסוף בעבורכם. חשוב לשים לב שאם אתם מגיעים מחוץ לשעות הפעילות, למשל נוחתים ב06:00 בבוקר, כאשר שעת הפתיחה הרשמית היא 08:00, אז כדאי לשקול ולהזמין לשעה שאתם מאמינים שתגיעו באמת לדלפק, בהתחשב בדרך שעליכם לעבור מרגע הנחיתה, בכדי שלא יווצר מצב שתגיעו לדלפק סגור ותצטרכו להמתין לשעת הפתיחה שלו. בד"כ העובדים בסניף יקבלו את מספר הטיסה שלכם וידעו מתי להיות זמינים לקראתכם בדלפק, אם זה מחוץ לשעות הפעילות, אבל לעיתים יהיו כאלה שיקטינו ראש או יעלמו לסיגריה, לנמנום בחניון או "לשירותים", מה שיעכב אתכם.
לאיזה חברות השכרה יש סניפים הפועלים בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
בנמל התעופה ויקטוריה סיישל תמצאו סניפים של חברות ההשכרה: סיקסט מאקי לה צ'ארם אבסולוט קארס אוקאפ דופאי פאפא קאר רנטאל אוויס. פרטים נוספים על הסניפים בהמשך המדריך.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל

בשדה התעופה פועלות מגוון חברות השכרה, כאשר לחלקן דלפק שירות בתוך הטרמינל וחלקן פועלות בסמוך לשדה התעופה ומספקות שירות של מסירת הרכב ביציאה מהטרמינל או שאטל שיאסוף אתכם (ואת הנוסעים אתכם) אל דלפק השירות בנסיעה קצרה.
Sixt
איפה נמצא דלפק ההשכרה של סיקסט במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
בטרמינל של שדה התעופה
Maki
Le Charme
Absolute Cars
Okap
Doffay
Papa Car Rental
Avis
איפה נמצא דלפק ההשכרה של אוויס במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
בטרמינל של שדה התעופה

מחירים

עלות השכרת רכבים שונים במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל

כמה עולה לשכור רכב הכי זול בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
לפי המידע שלנו, המחירים הכי זולים שראינו היו כ-192 ש"ח ליום השכרה (כולל ביטוחים ומיסי חובה ולא כולל תוספות וביטוחים מורחבים). בהמשך המדריך מופיע פירוט מחירים לרכבים שונים שניתן לשכור במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל.
כמה עולה לשכור רכב משפחתי קומפקטי עם 5 מקומות אוטומטי בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
לפי המידע שלנו, המחירים נעים החל מ-336 ועד ל-369 ש"ח ליום השכרה (כולל ביטוחים ומיסי חובה ולא כולל תוספות וביטוחים מורחבים).
כמה עולה לשכור רכב משפחתי קומפקטי עם 5 מקומות ידני בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
לפי המידע שלנו, המחירים נעים החל מ-312 ועד ל-346 ש"ח ליום השכרה (כולל ביטוחים ומיסי חובה ולא כולל תוספות וביטוחים מורחבים).
כמה עולה לשכור יונדאי i10 ידני במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
החל מ-284 ועד 322 ש"ח ליום השכרה.
כמה עולה לשכור יונדאי i20 ידני במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
החל מ-308 ועד 351 ש"ח ליום השכרה.
כמה עולה לשכור יונדאי i20 אוטומט במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
החל מ-324 ועד 369 ש"ח ליום השכרה.
כמה עולה לשכור קיה ספורטאז' ידני במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
החל מ-345 ועד 395 ש"ח ליום השכרה.
כמה עולה לשכור קיה ריו ידני במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
החל מ-303 ועד 346 ש"ח ליום השכרה.
כמה עולה לשכור קיה ריו אוטומט במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
החל מ-336 ועד 369 ש"ח ליום השכרה.
כמה עולה לשכור קיה פיקנטו ידני במאהה בנמל התעופה ויקטוריה סיישל?
החל מ-192 ועד 219 ש"ח ליום השכרה.

עודכן לאחרונה ב: 2022-11-14T12:57:44.715Z