השכרת רכב באמסטרדם - השוואת מחירים וטיפים

מידע עדכני על חברות ההשכרה באמסטרדם - המלצות, אזהרות, שאלות נפוצות, טיפים ומנוע ייחודי - השוואת מחירים להשכרת רכב עם דילים לישראלים

בחרו את היעד שלכם

מדריכי השכרת רכב

נמל התעופה סכיפהול

השכרת רכב באמסטרדם

השכרת רכב באמסטרדם מומלצת בכדי להגיע ליעדים שונים בסביבת אמסטרדם וברחבי הולנד.
אם אתם מתכננים לשהות מספר ימים באמסטרדם, מומלץ לברר לגבי אפשרויות החניה העומדות בפניכם. כדאי לברר האם במקום הלינה שלכם יש חניה הכלולה במחיר בחינם או בתשלום וכן לברר את אפשרויות החניה הציבוריות (חניה ברחוב) או במגרשי חניה.

מאמרים

פוסטים, מאמרים וסיפורי דרך על טיולים עם רכב שכור המתחילים באמסטרדם

פורסם ע"י אינסה וודים רביץ באתר לטייל בעולם
טיול משפחתי שנמשך 15 ימים ברכב שכור באמסטרדם והסביבה. לאחר הנחיתה ואיסוף הרכב המשפחה נסעה לכפר הנופש ראביט היל ללינה. משם המשיכו למספר יעדים, ביניהם עיירת חיטהורן המצויירת (בנוסף לצילומים בבגדים מסורתיים), האי טסל שכלל שייט בספינת שרימפסים מיוחדת, סיור באמסטרדם ועוד.
פורסם ע"י דורון מלצר בבלוג Trip Till You Drop
דורון כותב על הטיול המשפחתי באמסטרדם באמצעות רכב שכור. הטיול כולל המון תמונות והמלצות על מסעדות, אטרקציות ומקומות נהדרים ללינה! לא לשכוח לבקר בטחנות הרוח בכפר קינדרדייק, הצימר בחוות הוגנבום לוגיז (שבה ניתן להנות מזריחה נפלאה) וכמובן משקיעה קסומה באזור "הלב הירוק". דורון ממליץ לרכב על אופניים ולהתרענן בפארקי המים בכפרים.
יש לך מאמר שווה לטיול עם רכב שכור? נשמח לקבל לינקים למאמרים, מדריכים וכתבות על טיולים עם רכב שכור בסביבה ונפרסם אותם. שלחו למייל editorial@paapmpaapm.com.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב באמסטרדם?

האם כדאי לשכור מחברה מקומית או מותג בינלאומי?
התשובה שלנו היא חד משמעית - חייבים לבדוק את הסניף הרלוונטי. אתם מכירים את זה ששכרתם מחברה מוכרת בטיול האחרון שלכם והיה נפלא? זה לא אומר שהסניף שלהם באמסטרדם יספק לכם את אותה החוויה. למה? כי כמעט באופן מוחלט - המותגים הבינלאומיים לא מופעלים ומוחזקים ע"י חברה אחת בינלאומית ולכן אין רמה אחידה לכל הסניפים בעולם של אותו המותג. המותגים הגדולים עובדים בשיטה של זכיינות מקומית. כלומר בכל מדינה, המותג מופעל ע"י חברת השכרה מקומית ולכן רמת השירות והרכבים שקיבלתם במדינה אחרת לא תהיה זהה למה שתקבלו בהולנד. יותר מזה - בסופו של דבר הנציג שיקבל אתכם הוא זה שיקבע את טיב השירות שתקבלו ולכן גם בין סניפים שונים של אותה החברה בהולנד או אפילו בין נציגים שונים באותו הסניף - החוויה יכולה להיות שונה מאוד. לכן, ההמלצה שלנו היא לא לסמוך על מותג מסוים שהיה לכם ניסיון מוצלח איתו בעבר (ולהיפך - לא לפסול מותג) אלא לבדוק את הביקורות על הסניף הספציפי ממנו אתם מתכוונים לשכור את הרכב. תוכלו למצוא ביקורות וציונים על כל הסניפים באמסטרדם בעמודי ההשכרה שלנו על השכרת רכב בנמל התעופה סכיפהול. לקריאה נוספת מומלץ לקרוא את המאמר שלנו על מותגי חברות ההשכרה.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות באמסטרדם

באמסטרדם פועלות מגוון חברות השכרה כך שתמיד מומלץ להשוות ולבדוק את מגוון הרכבים, הדילים והמיקומים בהם נמצאים הסניפים השונים. לא פחות חשוב לבדוק את חוות הדעת על הסניף ממנו אתם שוכרים - בסופו של דבר, גם אם מדובר על אותה החברה, בכל סניף עובדים אנשים אחרים ורמת השירות שלהם שונה.

עודכן לאחרונה ב: 2022-09-08T06:01:32.274Z