השכרת רכב בפאפוס - השוואת מחירים וטיפים

שאלות נפוצות וטיפים שיעזרו לכם להשיג מחיר זול להשכרת רכב בפאפוס

בחרו את היעד שלכם

מדריכי השכרת רכב

נמל התעופה פאפוס

פאפוס - מרכז העיר

השכרת רכב בפאפוס

חיפוש קל בין 40 חברות השכרה בפאפוס, עם ביטול בחינם, הצעות זולות עם ביטוח בסיסי וחבילות עם ביטוח מלא ובלי כאב ראש. מנוע החיפוש החדש שלנו הכי מהיר וידידותי ואפילו כולל שירות התראה על ירידות מחירים!
השכרת רכב בפאפוס מומלצת בכדי להגיע ליעדים שונים בסביבת פאפוס וברחבי קפריסין.
אם אתם מתכננים לשהות מספר ימים בפאפוס, מומלץ לברר לגבי אפשרויות החניה העומדות בפניכם. כדאי לברר האם במקום הלינה שלכם יש חניה הכלולה במחיר בחינם או בתשלום וכן לברר את אפשרויות החניה הציבוריות (חניה ברחוב) או במגרשי חניה.
עוד אפשרות שיכולה לחסוך זמן היא השכרה משדה התעופה של פאפוס והחזרה בעיר או להיפך, השכרה מפאפוס והחזרה בשדה. בחלק מהמקרים יגבו מכם תוספת סמלית על החזרת הרכב בסניף אחר ולעיתים זה יהיה בחינם. השירות הזה נקרא One Way Fee או השכרה בכיוון אחד / השכרה חד כיוונית או דמי החזרה במקום שונה. בדקו בתנאי ההזמנה שלכם האם הסעיף הזה מופיע והאם הוא כבר כלול במחיר.

מאמרים

פוסטים, מאמרים וסיפורי דרך על טיולים עם רכב שכור המתחילים בפאפוס

פורסם ע"י נופר רונן במטיילת מחוץ לקופסא
נופר משתפת בפוסט מפורט על חוויות מטיול עם רכב שכור מפאפוס (אפשר גם מלרנקה, המרחקים לא גדולים בקפריסין באופן יחסי) ומבקרת בחצי האי אקאמקס, רודפת אחרי גשרי אבן עתיקים ביער פאפוס, עולה להרי הטרודוס וביעדים נוספים. הפוסט כולל גם טיפים שימושיים לטיול בקפריסין והמלצות על מסעדות לצמחוניים (ולא רק, יש גם בשר)
פורסם ע"י דוידי קליר בדוידי קליר
דוידי משתף במסלול שחברות טיולי הג'יפים עושות בסביבות פאפוס ומגלה לכם איך לחוות את השטח בעצמכם. בפוסט הוא מסביר למי מתאים לטייל בעצמו ולמי כדאי להסתייע בחברה מקומית. תוכלו לקרוא על מקומות כמו מאגר המים והסכר של שמורת אספרוקרמו, מנזר קיקוס, מפל קלדוניה ועוד.
יש לך מאמר שווה לטיול עם רכב שכור? נשמח לקבל לינקים למאמרים, מדריכים וכתבות על טיולים עם רכב שכור בסביבה ונפרסם אותם. שלחו למייל editorial@paapmpaapm.com.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בפאפוס?

האם כדאי לשכור מחברה מקומית או מותג בינלאומי?
התשובה שלנו היא חד משמעית - חייבים לבדוק את הסניף הרלוונטי. אתם מכירים את זה ששכרתם מחברה מוכרת בטיול האחרון שלכם והיה נפלא? זה לא אומר שהסניף שלהם בפאפוס יספק לכם את אותה החוויה. למה? כי כמעט באופן מוחלט - המותגים הבינלאומיים לא מופעלים ומוחזקים ע"י חברה אחת בינלאומית ולכן אין רמה אחידה לכל הסניפים בעולם של אותו המותג. המותגים הגדולים עובדים בשיטה של זכיינות מקומית. כלומר בכל מדינה, המותג מופעל ע"י חברת השכרה מקומית ולכן רמת השירות והרכבים שקיבלתם במדינה אחרת לא תהיה זהה למה שתקבלו בקפריסין. יותר מזה - בסופו של דבר הנציג שיקבל אתכם הוא זה שיקבע את טיב השירות שתקבלו ולכן גם בין סניפים שונים של אותה החברה בקפריסין או אפילו בין נציגים שונים באותו הסניף - החוויה יכולה להיות שונה מאוד. לכן, ההמלצה שלנו היא לא לסמוך על מותג מסוים שהיה לכם ניסיון מוצלח איתו בעבר (ולהיפך - לא לפסול מותג) אלא לבדוק את הביקורות על הסניף הספציפי ממנו אתם מתכוונים לשכור את הרכב. תוכלו למצוא ביקורות וציונים על כל הסניפים בפאפוס בעמודי ההשכרה שלנו על השכרת רכב בנמל התעופה פאפוס השכרת רכב בפאפוס - מרכז העיר. לקריאה נוספת מומלץ לקרוא את המאמר שלנו על מותגי חברות ההשכרה.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות בפאפוס

בפאפוס פועלות מגוון חברות השכרה כך שתמיד מומלץ להשוות ולבדוק את מגוון הרכבים, הדילים והמיקומים בהם נמצאים הסניפים השונים. לא פחות חשוב לבדוק את חוות הדעת על הסניף ממנו אתם שוכרים - בסופו של דבר, גם אם מדובר על אותה החברה, בכל סניף עובדים אנשים אחרים ורמת השירות שלהם שונה.

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 17:50