מידע על השכרת רכב Suzuki Celerio

למי מתאים לשכור סוזוקי סלריו? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סוזוקי סלריו? סוזוקי סלריו הוא רכב מיני בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם מזוודה ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם תיקים קטנים. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולנסיעות קצרות באופן כללי. איזה רכבים דומים לסוזוקי סלריו? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן C1 פיאט 500 פיאט 500 גג נפתח יונדאי i10 קיה פיקנטו אופל אדם פיג'ו 108 סיאט מי סקודה סיטיגו טויוטה אייגו פולקסווגן אפ!.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-235 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Mini / MDMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 150 ליטר, כ-85 פחות מבסוזוקי סלריו. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פיאט 500 גג נפתח.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת סוזוקי היפנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. זהו הרכב הקטן ביותר של סוזוקי שניתן לשכור. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Suzuki Swift, זהו רכב אקונומי.

מהי קבוצת הרכב של סוזוקי סלריו?

סוזוקי סלריו הוא רכב בקבוצת מיני / Mini. קוד הקבוצה הוא לרוב MDMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו MBMR,MCMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סוזוקי סלריו?

נפח תא המטען של סוזוקי סלריו הוא כ-235 ליטר.

כמה עולה לשכור סוזוקי סלריו?

הכי זול שראינו היה 35 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור סוזוקי סלריו?

עודכן לאחרונה ב: 2022-01-16T08:41:07.638+03:00