מידע על השכרת רכב Fiat 500c Convertible

למי מתאים לשכור פיאט 500 גג נפתח? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פיאט 500 גג נפתח? פיאט 500 גג נפתח הוא רכב מיני שמתאים לזוג עם מזוודה ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם תיקים קטנים. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולנסיעות קצרות באופן כללי. איזה רכבים דומים לפיאט 500 גג נפתח? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן C1 פיאט 500 פיאט 500 גג נפתח יונדאי i10 אופל אדם פיג'ו 108 סוזוקי סלריו טויוטה אייגו פולקסווגן אפ!.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-150 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Mini / MCMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פיאט האיטלקית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Fiat 500, זהו רכב מיני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Fiat Panda, זהו רכב אקונומי.

מהי קבוצת הרכב של פיאט 500 גג נפתח?

פיאט 500 גג נפתח הוא רכב בקבוצת מיני / Mini. קוד הקבוצה הוא לרוב MCMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו NBAR,MBMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פיאט 500 גג נפתח?

נפח תא המטען של פיאט 500 גג נפתח הוא כ-150 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00