מידע על השכרת רכב Mercedes Benz V Class (Vito or Viano)

למי מתאים לשכור מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו)? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו)? מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו) הוא רכב וואן גדול בעל 8 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה מבוגרים עם ציוד קל (מכיוון שהמושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים למרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו)? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פיאט דוקטו פורד אס-מקס פורד גלקסי מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו) פולקסווגן שרן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-610 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Full Size / FVMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

לחברת ה ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mercedes Benz Citan, זהו רכב וואן בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mercedes Benz V Class (Vito or Viano) Long, זהו רכב וואן פרימיום.

מהי קבוצת הרכב של מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו)?

מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו) הוא רכב בקבוצת וואן גדול / Full Size. קוד הקבוצה הוא לרוב FVMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו SVMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו)?

נפח תא המטען של מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו) הוא כ-610 ליטר.

כמה עולה לשכור מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו)?

הכי זול שראינו היה 161 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מרצדס בנץ וי קלאס (ויטו / ויאנו)?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 2021-12-15T12:47:36.499+03:00