מידע על השכרת רכב Mercedes Benz E Class

למי מתאים לשכור מרצדס בנץ אי קלאס? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מרצדס בנץ אי קלאס? מרצדס בנץ אי קלאס הוא רכב יוקרה בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים למרצדס בנץ אי קלאס? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A6 ב.מ.וו סדרה 7 ב.מ.וו סדרה 5 מרצדס בנץ אי קלאס וולוו S90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-541 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 420 ליטר, כ-121 פחות מבמרצדס בנץ אי קלאס. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 7.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ה ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mercedes Benz E Class, זהו רכב יוקרה. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mercedes Benz Citan, זהו רכב וואן בינוני.

מהי קבוצת הרכב של מרצדס בנץ אי קלאס?

מרצדס בנץ אי קלאס הוא רכב בקבוצת יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FDAR,SDAR,LDAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מרצדס בנץ אי קלאס?

נפח תא המטען של מרצדס בנץ אי קלאס הוא כ-541 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00