מידע על השכרת רכב Mercedes Benz CLA

למי מתאים לשכור מרצדס בנץ CLA? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מרצדס בנץ CLA? מרצדס בנץ CLA הוא רכב פרימיום בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים למרצדס בנץ CLA? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A5 ב.מ.וו סדרה 5 מרצדס בנץ סי קלאס מרצדס בנץ CLA.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-470 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PCAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 436 ליטר, כ-34 פחות מבמרצדס בנץ CLA. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס בנץ סי קלאס.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ה ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mercedes Benz C Class, זהו רכב פרימיום. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mercedes Benz C Class Estate, זהו רכב סטיישן פרימיום.

מהי קבוצת הרכב של מרצדס בנץ CLA?

מרצדס בנץ CLA הוא רכב בקבוצת פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PCAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו PDAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מרצדס בנץ CLA?

נפח תא המטען של מרצדס בנץ CLA הוא כ-470 ליטר.

כמה עולה לשכור מרצדס בנץ CLA?

הכי זול שראינו היה 106 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מרצדס בנץ CLA?

עודכן לאחרונה ב: 2022-01-16T08:57:44.047+03:00